strona główna O nas

O nas


„Właściciel firmy Pan Waldemar Wittke, początkowo uczeń, który nabywał swoją wiedzę u wujka, doświadczonego tapicera, istniejącego na rynku meblowym, następnie zdobył tytuł mistrza, zapoczątkował swoją własną działalność w 1989 roku. Początkowo mały zakład tapicersko-stolarski, dziś firma licząca około 50 branżowych pracowników z długoletnim doświadczeniem w produkcji mebli. Podstawą naszej produkcji są meble wypoczynkowe, tapicerowane min. narożniki, sofy, fotele, komplety 3+2+1. Oferujemy naszemu klientowi bogate wzornictwo mebli zarówno rozkładanych jak również nierozkładanych.

Przez te wszystkie lata zdobyliśmy bogate doświadczenie w kontaktach handlowych zarówno w kraju jak i za granicą. Podejmowaliśmy współpracę z takimi państwami jak Dania, Szwajcaria oraz Niemcy, którzy w dalszym ciągu są naszym solidnym partnerem biznesowym w zakresie sprzedaży mebli.

Stosujemy najwyższej jakości materiały obiciowe, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wysokiej jakości półfabrykaty do produkcji naszych mebli. Jesteśmy doświadczonym producentem meblowym z solidnym doświadczeniem produkcyjnym i chcemy, aby nasze meble służyły i cieszyły Państwa w Waszych domach.”


meble wittke o nas zdjęcie